Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Dębowa

Juszczyn, dolnośląskie

  • 1 850 000 zł
  • 160 m²
  • 11 562,50 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Ogłaza

Skontaktuj się

Dom, ul. Dębowa

Juszczyn, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

1 850 000 zł

160 m²

11 562,50 zł/m²

Dom, ul. Dębowa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

1 850 000 zł 160 m² 11 562,50 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 451 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 451 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 850 000 zł (11 562,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 160 m² (140,83 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2010
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Działka: 1 451 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Expert, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 564/3584/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom położony w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy z dala od zgiełku miasta, dobrze skomunikowanej z Wrocławiem i Środą Śląską.
Wokół dużo zieleni i naturalnego nieskażonego środowiska, które pozwoli odetchnąć po dniu ciężkiej pracy.
Parter - wiatrołap, kuchnia, jadalnia, salon, hol, pokój (biuro), łazienka kotłownia i zadaszony taras.
Poddasze - przedpokój, łazienka, pralnia-suszarnia, garderoba, trzy sypialnie. (...)

Agent

Piotr Ogłaza

724 773...

724 773 779

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

724 773...

724 773 779

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.